Muj první CZJUG

Vše je jednou poprvé. A můj první CZJUG se odehrál 20.10. při přednášce o Adobe Flex technologii. Začátek jsem propásl, protože jsem dorazil pozdě a ke všemujsem ještě bloudil minimálně 10 minut po budově. Naštěstí to nebyla moje první návštěva v tomto bludišti, ale nedovedu si představit jak bych to našel bez pomoci.

K účasti na tomto JUGu mě přemluvil Roumen a musím se přiznat, že hlavním tahákem nebyla přednáška samotná, ale spíš after párty, která měla následovat. Ačkoli mě Adobe Flex zas tolik nebere, tak jsem si Corneliu Vasile Creanga nakonec s chutí poslechl. Nejvíce mě zaujaly jeho poznámky z praxe. A abych nezapomněl, díky za pizzu.

Afterparty s dvěma evangelisty, skupinou kluku z HP a partou dalších lidí, které jsem částečně znal z jOpenSpace konference přinesla zajímavé diskuze nad chlazeným pulitrem a naloženým hermelínem. Škoda, že jsme skončili tak brzo, protože většina lidí se už chystala domů a v U Čížků už chtěli zavírat.

Proč se HP vlastně odpojilo? Oba evangelisti z Adobe vypadali, že by rádi probrali ještě další otázky, problémy a rozdílnosti mezi Abobe Flex, flashem a Javou FX. Tak proč si to s nima nevyříkat rovnou, že? A ke všemu Corneliu byl v Praze poprvé, tak jsme mu ukázali, že v Praze existují i podniky, kde o půlnoci nezavírají.

Jsem rád, že jsem měl možnost se CZJUGu zůčastnit. Počítám, že přijdu i příště a všem to můžu jen doporučit. A pokud si myslíte, že vám stačí jen kouknout na záznam z přednášky, tak nemáte pravdu. Ta přímá interakce, možnost se rovnou zeptat na to co vás zajímá a taky posezení s ostatními se nedá nahradit.
Comments:

Jak to ze pises cesky? Je to na welcome screen v NB :-).

Ach jo, popijet s konkurenci, zatim co my tady makame to je uroven :-).

Posted by Breh on November 05, 2008 at 05:19 PM CET #

Psat o CZJUGu anglicky mi prislo zbytecne. Ale ty hacky a carky mi daly zabrat. A ze to je na prvni strance NB? Co nadelas, ja myslel, ze tam jde jen kategorie NetBeans... No snad to nevadi, ne? Tenhle prisp[evek neni o chlastani, ale o tom, kde se nejlepe mluvi s konkurenci :)

Posted by Lukas on November 06, 2008 at 01:33 AM CET #

Post a Comment:
  • HTML Syntax: NOT allowed
About

This is the main channel to share news, tips and other stuff related to my work. Sometimes you can find even personal stuff. Enjoy your reading...

Search

Archives
« July 2016
SunMonTueWedThuFriSat
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
      
Today
news
Blogroll

No bookmarks in folder

OldNews
MyTrash
NavBar
NetBeans
LinksToBeExpanded