Hokejová hegemonie Slováků / Hockey hegemony of Slovakia

Czech flag Slováci zvítězili na ZOH v Turíně v ledním hokeji nad týmem USA výsledkem 2:1. Jako první tým si tak Slovensko zajistilo postup do čtvrtfinále. Slováci se tak nezalekli ani jednoho dosavadního soupeře a všechny dokázali porazit. Je to úžasné, že tak malá země dovede porazit velmoc jakou je USA. Tipnul bych si, že mnozí američtí hokejoví fanoušci by ani nedovedli Slovensko najít na mapě světa.
Česká hokejová reprezentace si zatím mnoho chvály nezaslouží. Snad se ale v příštích zápasech polepší a ukáže světu, že i Česká republika je malou zemí jen co se velikosti týče. Ve včerejším zápase byl ošklivým způsobem zraněn náš přední hráč Jaromír Jágr. Doufejme, že nastoupí co nejdříve na led a bude nás reprezentovat stejně dobře jako při loňském MS se zlomeným malíčkem. Jaromíre brzké uzdravení přeje Jaromír.
English flag In Torino Winter Olympic Games team USA falls to Slovakia in ice hockey, 2:1. Slovakia is the first team that will surely play in quarterfinals. Slovaks has beaten all actual rivals. It is fabulous so small nation can beat such a large country as USA is. I bet many american ice hockey fans are not able to find Slovakia on worldmap.
Czech hockey team don't deserve many compliments now. Hopefully our team will be more successful in next matches and they will show to world that the Czech Republic is the small country just in its area. Jaromir Jagr - our front player was hurt yesterday. Let's hope he will play as soon as possible and will represent us as well as in last year's World Championship when he has broken little finger.
Comments:

Drzim palce Slovakuma doufam, ze je nepotkame ve ctvrtfinale, ale az ve finale ;)

Posted by Lukas on únor 21, 2006 at 07:45 dop. CET #

Post a Comment:
  • HTML Syntax: NOT allowed
About

jara

Search

Archives
« červenec 2016
PoÚtStČtSoNe
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       
Today