X
 • CZJUG
  September 25, 2009

Jak se dostat do kanceláře SUNu v Praze na Chodově

Protože první poprázdninové setkání sdružení CZJUG proběhne vyjímečně v pražské kanceláři SUNu, zveřejňuji zde mapu, pár obrázků a stručný návod jak se na místo dostat.

Mapa

mapka okolí kanceláře SUNu na pražském Chodově

Kliknutím na mapu by se vám v prohlížeči měla otevřít aplikace mapy.cz, s nastavenou polohou místa setkání. Přesná adresa je: Praha 4, V Parku 8.

Jak se dostat dovnitř, aneb proč být na místě opravdu včas

Pro snazší orientaci přikládám raději i fotografie. Na té první je pohled směrem ke kanceláři od stanice metra a autobusů Chodov. Na druhé je vidět vlastní vchod do budovy. Po vstupu do areálu se jedná o první takový vchod vpravo, hned za kadeřnictvím a dvěma obchody s jídlem, pitím a časopisy.

Samotné setkání proběhne od 18h večer ve čtvrtém patře budovy, kam se musíte dostat přes celkem 2 recepce.
Jedna recepce, provozovaná majitelem nemovitosti, je dole v přízemí. Tam vás pustí výtahem nahoru do 4. patra kde je ještě recepce firmy SUN. Prosím všechny účastníky setkání, aby byli na místě alespoň s desetiminutovým předstihem. Recepce SUNu totiž zavírá přesně v šest večer, a případným opozdilcům tak hrozí, že přijdou o poměrně velkou část první přednášky. Budu se sice snažit občas nakouknout ven, ale ten Gradle mě taky zajímá, takže nebudu na recepci pořád.

Doprava MHD

Je asi nejjednoduší možnost, jak se na Chodov dostat. Na místo jezdí linka metra C, případně autobusy č. 114, 122, 136 a 177. Jízdní řády lze snadno vyhledat na stránkách dopravního podniku, http://www.dpp.cz

Pojedete autem?

Vážně? I když akci sponzoruje společnost JetBrains kromě jiného chlazeným pivem? Co se dá dělat.
Vzhledem k velké popularitě CZJUG setkání nejsem schopen garantovat parkování v garážích SUNu, takže tam prosím ani nejezděte. Máte ale možnost zaparkovat své auto v garážích obchodního centra Chodov, kde máte 3 hodiny parkování zdarma. Obchodní centrum je přímo na metru.

Máte nějaké dotazy? Prosím napiště je do komentáře, ať odpovědi vidí všichni. Těším se příští středu nashledanou!

Join the discussion

Comments ( 3 )
 • Lukas Tuesday, September 29, 2009

  Mozna by to chtelo aktualizovat tu fotku vchodu, kde uz nejsou tu pekne nalepky "Subway", "Paneria" atd., ale sidli tam samosko/trafiko/obchod "Pont". (http://blogs.sun.com/japod/resource/czjug/SunVchod.jpg612x459.jpg)


 • Jakub Tuesday, September 29, 2009

  Nemam sebou fotak, tak jsem to alespon orizl. Doufam, ze alespon logo SONY do zitrka vydrzi. Kazdopadne dekuju za pripominku!


 • Jakub Wednesday, September 30, 2009

  Pozor, pozor: zacatek akce je az v 18:30, stejne ale prosim nechodte na posledni chvili!


Please enter your name.Please provide a valid email address.Please enter a comment.CAPTCHA challenge response provided was incorrect. Please try again.