Nový interface pro My Oracle Support HTML

HTML verze portálu My Oracle Support (supporthtml.oracle.com) se o nadcházejícím víkendu dočká upgradu uživatelského rozhraní. Ano naprostá většina našich zákazníků používá Flash rozhraní (support.oracle.com), tak proč se o to zajímat? Minimálně jeden důvod tu je. Tohle nové rozhraní vyvinuté na platformě Oracle’s Application Development Framework (ADF) v budoucnu nahradí právě i současnou Flash verzi.

Ti zákazníci, kteří z nějakého důvodu dosud používali HTML verzi portálu se dočkají velmi výrazných zlepšení. Functionalitou a ovládáním se nový HTML portál přiblíží Flash verzi. To znamená například možnost přeorganizovat si obsah Dashboardu a ostatních záložek podle vlastních potřeb jednoduše pomocí Drag&Drop, možnost měnit velikost jednotlivých oken, kontextové menu na pravé tlačítko myši, prediktivní vkládání textu nebo omezovaní seznamů hodnot podle toho, jak píšete. Přibude možnost použít Powerview filtry, inteligentnější a intuitivnější vyhledávání certifikací a mnoho dalšího

Nejvýraznější změnou, která potěší, bude asi zjednodušené zakládání požadavků Service Request. Odpadá nutnost na začátku vybírat, zda jde o hardware SR nebo software SR, a celý proces je vlastně redukován do třech kroků.

V následujících měsících budeme nadále pracovat vylepšování tohoto HTML rozhraní a doplňování funcionalit, tak aby toto rozhraní obsahovalo vše, co je k dispozici ve Flash verzi. Pak bude Flash verze nahrazena tímto jediným HTML rozhraním.

Podrobnosti o novém uživatelském rozhraní My Oracle Support naleznete v dokumenty “The New My Oracle Support User Interface”. Budete-li mít dotazy a připomínky, přihlaste se na My Oracle Support a dejte nám vědět prostřednictvím odkazu "Contact Us" nebo zavolejte linku technické podpory.

Comments:

Post a Comment:
  • HTML Syntax: NOT allowed
About

bocadmin_ww

Search

Categories
Archives
« srpen 2016
PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
    
       
Today