Težká volba 25.10. - Richard Foote a Oracle Day v Praze

Vůbec vám nezávidím vaše rozhodování pokud jde o program na 25.10. V tento den se totiž v Praze budou konat hned dvě zajímavé akce týkající se technologií Oracle.

Tou první akcí je dvoudenní "Celebrity seminář" pořádaný Oracle University - tentokrát budete mít možnost dovědět se více o indexech v Oracle Database a školitelem není nikdo jiný, než Richard Foote. Vedle základních otázek, jako jsou typy indexů a jejich vhodnost pro různé úlohy, se bude probírat i struktura indexu, vnitřní logika jejich fungování, jejich údržba a způsob, jakým s nimi pracuje optimalizátor. Pokud sledujete Richardův blog, tak mi určitě potvrdíte, že rozsah jeho znalostí v této oblasti je obrovský. Kolegové, kteří se účastnili jeho předchozích seminářů zase tvrdí, že jde o skvělého speakera. To mi přijde jako ideální kombinace.

Více se dovíte na stránkách Oracle University, kde se také můžete na seminář přihlásit.

Richard Foote to ale nebude mít v Praze jednoduché, na 25.10. totiž připravujeme velkou konferenci Oracle Day. Agenda a pozvánky se teprve dokončují, takže zatím mohu prozradit jen to, že se stejně jako loni v několika paralelních sekcích budete moci dovědět ty nejdůležitější novinky nejen o Oracle Database, ale i Fusion Middleware, Business Intelligence, našich aplikacích a díky novým kolegům ze Sunu i o našem hardware. Pokud se tedy stejně jako já letos nedostanete na Oracle Open World do San Francisca, můžete ty nejdůležitější novinky získat i v Praze.

Jak vidíte, je to opravdu těžký výběr.

Comments:

No u mna je volba jasna :) Pojdem sa pozriet na Richarda. Jeho blog je jeden z najlepsich blogov ake v oracle blogosfere existuju.

Posted by Radoslav Golian on říjen 08, 2010 at 03:03 odp. CEST #

Post a Comment:
  • HTML Syntax: NOT allowed
About

Česky o všem co se točí kolem Oracle Database.

Autoři:

Patrik Plachý
Senior Consultant

David Krch
Principal Consultant
Oracle Expert Services

Oracle Czech

Search

Archives
« červen 2016
PoÚtStČtSoNe
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   
       
Today